Bebek Anı Defteri | Geleceğe Not

bebek anı defteri

Zaman sürekli aynı hızıyla aksa da genelde içinde bulunduğumuz duruma göre sürekli değişim gösteriyor gibi gelir insanlara…Glow Diary Bebek anı defteri sayesinde bu sürecin tüm getirdiklerini aktarmak elinizde.

Mutlu olduğumuz anlarda zamanın nasıl geçtiğini fark etmeyiz bile, hepimize olmuştur aslında tam olarak içinde bulunduğumuz ortama kendimize çok uzaktan baktığımızda ömür dediğimiz bir ışın parçacında tam olarak neredeyiz diye düşünmüşüzdür, en azından bir kere. Sıkıntılı işlerle uğraştığımız anlarda da asla geçmez bu zaman dediğimiz tek düze olgu.

Aldığımız ilk nefesten itibaren hepimizin bildiği gibi ölmeye başlarız aslında acı bir gerçek bu ama o kadar güzel programlanmışız ki günlük rutinlerimizde unutur gideriz sonu ve hiç gelmeyecek gibi değer yargılarımız oluşur ve buna göre yaşarız. Başka bir senaryo toplumsal kaos başta olmak üzere bir çok sonuç doğururdu elbette…

Eşimin, ilk bebeğimiz olacağını söylediğinde hissetmiş olduğum duyguları kelimelerle tarif etmeye çalışmak ne yazık ki pek mümkün değil veya benim kelime dağarcığım o denli geniş değil. Ne yaparız? Nasıl büyütürüz? İlk etapta bilmek zorunda olduğumuz şeyler nedir acaba daha bir hayli düşünmüştüm. Sonrasında dedim ki; yahu hatun annelerimiz bizleri bu günlere nasıl getirdi? Bak gör sağlıklı bir şekilde kucağımıza alalım gerisi kolay eminim, dedim. Bunu dedikten dokuz ay sonra da bu söylediğim için ondan özür diledim. Sebebi ise değişen aile yapılarımız ve çocuğumuzu yetiştirmek için deneyimlerimiz bir hayli farklı olması sorunsalı ortaya çıktı.Bunları en iyi aktarma yolu Glow Diary bebek anı defteri

Aileler eskiden yapısı gereği kalabalıkmış elbet o zamanlarda çeşitli zorlukları varmış ama şimdiki ile arasında bir hayli fark olduğu kesin. Bereket versin ki bir şekilde bu günlere geldik bunun için ailelerimize minnettar olmalıyız fakat burada ki soru ise çocuğumuz hangi basamaklardan geçecek. Onların zamanında doğru olduğunu düşünerek yaptıkları birçok uygulamanın günümüz şartlarında hata olarak nitelendirildikleri ortaya konmuş. Bu sebeple ilk olarak araştırılması gereken şey eskiden yapılan yanlışların neler olduğu?

Hemen gerekli “okunması gereken kitapların neler olduğu listesini yaptık ve sonrasında bunları eritmeye başladık. Süreç boyunca tam olarak neleri yaşadığımızı ortaya koymak adına başından sonuna neleri not aldıysak sizin de bunları not almanızı sağlayacak Glow Diary adında bebek anı defteri ortaya çıkardık emin olun bu defter çocuğunuzun kendi çocuğunu yetiştirirken başucu kitabı olacak. İçinde neler olduğunu blog yazılarımızdan okuyabilirsiniz.

bebek anı defteri bebek anı defteri

Özel tasarımı ve taşıma kutusunda iki defter bir arada size geliyor. Biri Hamilelik, Anne ve Bebek Günlüğü diğeri ise tüm notlarınızı alabileceğiniz Hamilelik ajandası. 

bebek anı defteri

Bebek Anı Defteri

Glow diary, hayatınızdaki, belki de en heyecanlı bekleyişte sizlere rehber olup, geleceğe bir iz bırakmanızı sağlayacaktır. Hafta hafta yaşadıklarınızı, kendi belirlediğiniz tarihlere göre not edebilir, bedeninizdeki değişimi fotoğraflayarak defterinize yapıştırabilirsiniz. Bebeğinizin ultrason fotoğraflarını da bebek anı defteri üzerine ekleyerek, gelişimini takip edebilirsiniz.

Glow Diary Notes

Glow diary bebek anı defteri ile birlikte hamilelik sürecinde takip etmeniz gereken tüm konuların yer aldığı minik bir defter geliyor.

Doktor randevularınızı, doktorunuzun önerilerini, doğumda ilk aranacakların listesini, kullanacağınız ilaçları, yaptıracağınız testleri ve daha birçok ayrıntıyı, hepsi için özel olarak ayrılmış tablolara not ederek rahatlıkla takip edebilirsiniz.

bebek anı defteri

Genelde unutkanlığında arttığı bu dönemde, doğum ajandanızı yanınızda taşımak hayatınızı
kolaylaştıracak. Defterlerimizin kutularını da kendileri kadar şık tasarladık. Bu süreçte biriktirdiğiniz ve sizin için anlamı olan nesneleri de bu güzel kutuda muhafaza edebilirsiniz.

bebek anı defteri

  1. derviş diyor ki:

    Aslında çok değerli ve çok kıymetli zaman, anı yaşamak ve anın tadını çıkartmak, böyle bir defter ile her anıyı not etmek, çok güzel bir düşünce, o evladı kucağına aldığın an ve sonraki her an bu yaşananları okuyup, düşünmek, büyük bir sevgi ve eşe olan saygıyı kuvvetlendirir.

  2. murat diyor ki:

    Gerçekten bebeği ile bir anı bırakmak isteyenlerin kesinlikle alması gereken bir ürün. İlerleyen zamanlarda çocuğu ile aile bu defter ile mutlu bir an yaşayacağını düşünmekteyim. Evli değilim fakat benim için de ilerleyen zaman için düşünebileceğim bir defter.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir