Çağrı Merkezi: 0 552 880 50 49

Belem Bebek Bakım Çantası – Çok Amaçlı Çanta – Siyah

799,90 TL
Stok Kodu 5
Marka Poadas
Renk
Ürün Açıklaması

Bebek bakım çantalarına yönelik kabul edilmiş bir olgunun varlığını tespit ettik: Bebek bakım çantalarının dış görünümü güzel olmazmış. Şimdiye kadar şık bir bebek bakım çantasıyla karşılaşmamış olanlara özel ürettiğimiz bir bebek çantası: “Belem”

 

Trend renk seçenekleri ve deri detaylarıyla şık bir kadın çantası; sekiz farklı iç gözü, yemeklerin saklanmasına özel ısı koruyan termal bölmesi ve geniş hacmi ile çok kullanışlı bir bebek bakım çantası. Belem ile tanışanların “iyi ki var”; onunla tanışmadan bebeklerini büyütenlerin ise “keşke olsaydı” diyeceği kadar konfor sunan bir çanta o.

 

Anne olmayanların bile favorisi 🥰

 


Su geçirmez ithal kumaş
42x28x15cm
Tam açılır kapak
1 termal göz
1’i fermuarlı gizli olmak üzere 8 iç göz

 

Bebek bakım çantası Belem

Belem Bebek Bakım Çantalarıyla İhtiyacınız Olan Her Şey Yanınızda!

Geniş iç hacmi ve siz annelerin ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş iç ve dış gözleri sayesinde hem ihtiyacınız olan her şeyi yanınıza alabilir, hem de karmaşadan kurtulmanıza yardımcı olur. Su geçirmez kumaşı sayesinde kolay kirlenmez, bir ıslak mendille bile temizlenebilir. Belem bebek bakım çantası Çanta içinde olabilecek ufak tefek kazalarda akma yapmaz, sizi mağdur etmez.

Kaliteli kumaşı ve deri detayları sayesinde bebek bakım çantası değil de, şık bir sırt çantası taşıyor gibi hissedeceksiniz.

Belem bebek bakım çantası ile elleriniz serbest kalsın

bebek bakım çantası

Belem bebek bakım çantası ağırlığı sırtınıza yükleyeceği için, kolda taşınacak bir bebek bakım çantasından çok daha kolay taşınır ve daha sağlıklıdır özellikle omuzlarınız ve boynunuz için. Bir kolunuzla bebeği, diğer kolunuzla çantayı taşıdığınızı hayal edin, ne demek istediğimizi daha da net anlayacaksınız.

Fermuar büyük kurtarıcınız olacak

Çıtçıtla veya mıknatısla kapanan bebek bakım çantaları büyük zorluklar çıkarabilir. Fermuar, bebeğinizle dışardayken ve özellikle akrobasi hareketleri yapmak zorunda kalacağınız alt değiştirme, kucağa alma, pusete koyma, pusetten geri almalar esnasında, temiz durması gereken eşyalarınızın çantadan dökülmesine engel olur. Ayrıca fermuarlar tek hareketle açılıp kapandığından, çıtçıtlar gibi tek tek uğraşmanızı gerektirmez, zahmet vermez.

Hafif Bir Çanta

İçine koyacağınız malzemeleri düşündüğünüzde, ağır bir çantayı taşımanız zaten zor olacaktır. Belem bebek bakım çantası hem dayanıklı, hem de hafif yapıdadır. Hava alan astarı sayesinde içindeki malzemelerinizi güvenle koruyabilrisiniz.

 

Kaliteli askı ve sap mekanizmaları

Çantanızda çok ama çok sayıda eşya taşıyacağınız kesin. O zaman, çantanın saplarının ve askılarının da rahat ve kaliteli olması gerektiğini ekleyelim. İçi dolgulu askılar, omuzlarınıza binecek yüzün ağırlığını azaltacak, size rahat ettirecektir. Aynı şekilde çanta saplarının da ne çok uzun, ne de çok kısa olmaması gerektiğine, çantanızı alırken dikkat edin. Elinizde tuttuğunuzda yere değsin, veya kolunuza takarken kolunuzu geçiremeyeceğiniz kadar dar olsun istemezsiniz.

Bunun dışında çantanızı sırtınızda taşımak istemezseniz diye yan şekilde de kullanabileceğiniz uzun askısı mevcuttur.

Yıkanabilir, silinebilir ve temizlenebilir bir malzeme

Bebek bakım çantası modellerinin olmazsa olmazı iç cepler ve fermuarlı bölümler. Bebek bezlerini (hele ki kirli olanları) biberon ve emziklerle yan yana tutmak istemeyeceksiniz tabii ki.

İçerisinde bulunan termal göz sayesinde sıcak ve ya soğuk bir şey taşırken de ısı kaybetmesi sizi endişelendirmeyecektir.

Diğer modellerimiz için tıklayınız. Trendyol mağazamız için tıklayınız.

Yorumlar
Yorumlar (1) 1 1,00
Çöp
Ürün 3 ayda elimde kaldı. Önce iç astarı söküldü. Sonra askısının biri dikiş yerinden koptu. Elle tutma ve sırta askısı aynı dikiş olduğundan kullanılamıyor. Kapının önünde arabaya arabadan eve taşıdığım çanta kullanılamaz durumda. Çok yazık ki satıcı ürünün arkasında duramıyor. Çözüm üretemiyorlar. Güvenilir değil. Alışveriş yapmayın. En kısa sürede tüketici haklarına da şikayetimi bildireceğim. Ürünü değiştirmeleri yeterliydi ama artık para iadesi için uğraşacağım. Tekrar ürünlerini kullanmak istemiyorum.
Misafir | 1.03.2023 11:07
Bu yorum faydalı mı?
Yorum Yap