Emzirme Sütyeni Nasıl Kullanılır?

emzirme sütyeni nasıl kullanılır?

emzirme sütyeni nasıl kullanılır?  Bir anne adayı için en özel zaman, bebeğini ilk kucağına aldığı zamandır. Zorlu bir hamilelik sürecinde gerek aşermeler, gerek mide bulantıları ve çeşitli sıkıntılar sonunda bebeğinizi kucağınıza aldınız. İşte o an tüm sıkıntıları ve zorlukları unuttunuz.

Bu saatten sonra gözünüz bebeğinizden başkasını görmeyecek ve bebeğinizle aranızdaki ilişki daha da artacak.  Bu süreçte bebeğinizle sizi birbirinize yakınlaştıracak olan bir durum da emme sürecidir. Bebeğin emmeye alışması ve anne ile arasındaki bağın oluşması için yararlı olan ürünlerden biri de emzirme sütyenleri

Emzirme Sütyeni Nasıl Kullanılır? emzirme sütyeni nasıl kullanılır?

Emzirme sütyeni nedir?

Emzirme sütyeni, emzirme döneminde bebeğini emziren annelere büyük kolaylık sağlayan bir iç giyim ürünüdür. Emzirme sırasında çok büyük pratiklik sağlar ve hangi ortamda, nerede olursanız olun, bebeğinizi çok rahat bir şekilde emzirebilirsiniz. Emzirme sütyenlerinin göğüs bölgesinde pedleri bulunur diğer kısımları nispeten daha ince malzemeden üretilmektedir.

Genel itibari ile bakıldığında çok komplike bir tasarıma sahip olmayan bu ürünler, anneler için büyük kolaylık sağlamaktadır. Her emzirmenizde, sütyen ya da atlet çıkartma derdi ile uğraşmadan, ya da dışarıdayken uygun bir yer aramanıza gerek kalmayacak. Sütyenin düğmesini ya da çıtçıtını açıp sadece göğüs ucunuzu çıkartıp rahatlıkla emzirebileceksiniz.

Emzirme sütyeninin yanında, bir de emzirme önlüğü alırsanız, bunu kıyafetinizin üzerine giyerseniz nerede olduğunuzun hiç bir önemi kalmadan rahatlıkla emzirme rahatlığını yaşayabilir, bebeğinize de yaşatabilirsiniz. Emzirme sütyeni nasıl kullanılır? için verilecek cevaplardan biridir.

emzirme sütyeni nasıl kullanılır?

Emzirme Sütyeninin avantajı nedir?

Emzirme sütyeninin sağladığı en büyük avantajlardan biri, göğsünüzü kolayca dışarı çıakrıp kolayca bebeğinizi emzirebilmenizdir.

Emzirme sütyenlerinin kumaşları son derece hassas yapıdadır. Genellikle pamuklu kumaşlardan üretilmektedir. Bu sütyenler doğrudan göğüs ucunuzla ve dolaylı yoldan bebeğinizle temas ettiği için üretilen malzeme oldukça önemlidir. Antiallerjik bir yapıda olması önemlidir.

Poadas’da satılan tüm emzirme sütyeni modelleri, doğal kumaşlardan ve konforlu şekilde tasarlanmaktadır.

Sütyen kısımları göğüsü sıkıştırmayacak özelliktedir. Genelde çoğunda toparlayıcı özelliği bulunmaktadır. Yapılan araştırmalarda da dar ve sıkı sütyen kullanımı, süt bezlerinin tıkanıp sütte azalmaya yol açtığını göztermektedir.

Emzirme sütyeni nasıl kullanılır?

Daha önce de bahsettiğimiz gibi bu ürünlerin göğüs ucunda göğüs pedleri bulunmaktadır. Bu sütyenlerin içine ayrıca bir şey giymenize ya da farklı bir ürün ile desteklemenize gerek yoktur. Direkt olarak çıplak tene giyilip bu şekilde kullanılmalıdır.

Kullanımı normal sütyenlerden farklı değildir. Eğer sezaryen olarak doğumunuzu yapmadıysanız ve karnınızda fazla şişlik ya da ağrılarınız geçtiyse, alttan çıtçıt mekanizmalı modelleri de terich etmeniz mümkündür.

Emzirme sütyeni alırken beden seçimi nasıl olmalıdır?

Eğer emzirme sütyeninizi doğumdan önce almayı düşünüyorsanız 35. haftadan sonra almanızı önermekteyiz. Bu dönemlerde yavaş yavaş göğüslerdeki süt bezleri gelişmeye başlar ve doğum sonrasında da hemen hemen aynı boyutlarda kalır.

Karın ölçüsüne göre değil göğüs ölçünüze göre emzirme sütyenini tercih etmeniz gerekmektedir. Doğumdan sonra karnınızın şişliği nispeten azalacaktır, ancak sezaryen doğum yapmayı düşünüyorsanız sütyen üzerine rahat ve bol kıyafetler giymeniz sizi daha rahat hissettirecektir ayrıca göğüslerinizin de daha rahat ve konforlu olmasına neden olacaktır.

emzirme sütyeni nasıl kullanılır?

Doğumdan önce tek bir model alıp, daha sonra vücut ölçünüzün tam oturmaya başlamasıyla diğer modelleri de alabilirsiniz. Böylelikle beden uyumsuzluğu gibi problemleri en aza indirmiş olursunuz. Birden fazla emzirme sütyenine sahip olmanızı tavsiye etmekteyiz. Ürünleri günlük ve sıklıkla kullanacağınız için kirlenme deformasyon gibi durumlarda diğer sütyenlerinizi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

emzirme sütyeni nasıl kullanılır?

Emzirme sütyeni nasıl kullanılır? Emzirme sütyeni mi yoksa farklı bir ürün mü kullanmalısınız?

Doğum yapmanızın hemen ardından bu ürünleri kullanmanız en doğru seçim olacaktır. Sezaryen olarak da doğum yapsanız, normal olarak da doğum yapsanız, doğum sonrası lohusa döneminde oldukça hassas olursunuz.

emzirme sütyeni nasıl kullanılır?

Belinizi üşütmeniz, karnınızı üşütmeniz ya da genel bir soğuk algınlığı durumunda, hem ağrı çekmenize neden olacak hem de sütünüzden bebeğinize gaz geçecek bunun sonunda da zor ve sancılı geceler sizi bekleyecektir. Lohusalık döneminden itibaren emzirme sütyeni modellerini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Lohusalık döneminin ardından da bu sütyenleri çok rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kışın doğum yaptıysanız yaza kadar bu ürünleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yaz aylarında doğum yaptıysanız da direkt emzirme sütyeni kullanabilirsiniz.

Pofabric Emzirme sütyenleri

Poadas olarak satışını yaptığımız modellerde farklı çeşitlilikler sunmaktayız. Dikişsiz modellerde dışarıda ve iç mekanlarda kullanımı oldukça rahatlık sağlamaktadır. Doğumdan sonra özlemini duyduğunuz kıyafetlerini giyerken altına emzirme sütyenini rahatlıkla giyebilrisiniz.

Farklı renk seçenekleri ve desenlere sahip modelleri, tüm kıyafetlerinizle beraber rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kıyafetinizin altından göğüs kısmını rahatlıkla açar ve bebeğinizi her ortamda rahatça emzirebilirsiniz. Tasarımları itibari ile göğüslerinizin büyümesiyle oluşabilecek sırt ve göğüs ağrılarını en aza indirmektedir. Bu ise size doğum sonrası büyük avantaj sağlayacaktır.

Tüm modellerin kaliteli ve sağlıklı olduğu pofabric emzirme sütyenlerinde oldukça hassas davrandık. Pamuklu kumaşları sayseninde terleme esnasında rahatça kurur sizin ve bebeğinizin rahat emenizi sağlamaktadır.

emzirme sütyeni nasıl kullanılır?
Boyları ve ergonomik yapısı sayesinde belinizi destekler ve bir çok zararlı dış faktörden korur.

Tüm emzirme sütyeni modellerimizi incelemeden emzirme sütyeni almaya karar vermeyin. emzirme sütyeni nasıl kullanılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir