Happy Marka GRİ RENK GOLD FERMUARLI Bebek Bakım Çantası. Tüm Özelliklere sahip…

[ad_1]

Happy Marka GRİ RENK GOLD FERMUARLI Bebek Bakım Çantası. Tüm Özelliklere sahiptir🙂🙂
HAPPY MARKA BEBEK BAKIM ÇANTASI
🌟🌟HİÇBİR ÖZELLİĞİ EKSİLTİLMEMİŞ VE 1. SINIF MALZEMEDEN YAPILMIŞ BEBEK BAKIM ÇANTASI
🌟🌟🌟 MEMNUNİYET GARANTİLİ 🌟🌟🌟 1- ARKASINDA CEP TELEFONU KOYMA YERİ VARDIR . – -> Piyasadaki çoğu çantada cep telefonu koyma yeri yoktur.

2- KOLAY ERİŞİM BÖLÜMÜ VARDIR, ÇANTANIN İÇİNE AÇILIR ve ALTTAKİ BEBEK EŞYALARININ KOLAYCA ALINMASINI SAĞLAR. – – > Piyasada çoğu çantalarda çantanın içine açılan Kolay Erişim Bölümü yoktur. Kolay Erişim Bölümü olmayınca çantayı doldurduğunuzda çantanın altında kalan malzemeyi almanız için ya içini karıştırmanız gerekecek yada en alttaki malzemeyi almak için tüm eşyaları çıkarmanız gerekecektir.

3- YAN CEPLERİ LASTİKLİDİR. – -> Yan cepleri lastikli olması çok basit gibi görünebilir ama ! 🌟Piyasada çoğu çantalarda yan ceplerde lastik yoktur ve dışa doğru esneme yapmaz, böyle olunca ÇANTA DOLU İKEN yan cepler KULLANILMAZ.
4- 3 TERMAL BİBERONLUK VARDIR. BİBERONLUKLARIN 4 TARAFI TERMALDİR. – ->piyasadaki çoğu Çantada termal biberonlar 4 tarafı Termal Değildir.

5- ÇANTANIN İÇİNDE 4 BÖLMELİ CEP VE AYRICA 2 ADET FERMUARLI CEP BULUNMAKTADIR. – – > Piyasayadaki çoğu çantada 2 adet bölmeli cep ve 1 adet Fermuarlı Cep vardır.

6- BEBEK ARABASINA ASMAK İÇİN ASKI APARATI VARDIR. ASKI APARATI METALDİR ! – -> Piyasada çoğu çantalarda askı aparatı yoktur. Olanlar da plastik kırılabilir askı aparatı kullanmaktadır.

7- ÇANTALARIMIZDA İÇ ASTAR İLE KUMAŞ ARKASINDA KULLANDIĞIMIZ STRAFOR 5 MM DİR. STRAFOR ÇANTANIN DAHA DÜZGÜN DURMASINI VE ÇANTANIN DAHA UZUN ÖMÜRLÜ OLMASINI SAĞLAMAKTADIR. –> Piyasadaki çoğu çantada Strafor 2 MM dir. Ve hatta straforsuz çantalar vardır…
8- SU GEÇİRMEZ KUMAŞ.

9- SIRTA ASILABİLİR.

10- BÜYÜK BOY OLUP ÖLÇÜLERİ; 42 – 27 – 18 CM DİR.

#bebekbakimcantasi
#annebebekcantasi #bebekcantasi #anneçantası #bebekbakımçantası

[ad_2]
Source

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir