Siyah Defter | Sıradışı Hediye Arayışı

siyah defter

Siyah defter sizin ya da sevdikleriniz için çok güzel bir hediye olacak. Her sene bir çiledir marjinal bir hediye bulmak. Artık birçok kişi sadece pahalı bir hediye alarak günü kurtaramıyorlar. Karşı taraf kesinlikle onu düşünmüş olabileceğine inandığı bir şeylerin kendilerine gelmesini bekliyor.

Eskiden asya pazarında yaygın olan fakat bizim pazarımıza henüz girmemiş birçok ürün vardı. O zaman sıradışı hediyeler bir şekilde hayatımıza girdi. Neler neler almadık ki saçma sapan içi bilmem kaç farklı dilde seni seviyorum la dolu kavanozlar mı almadık, isme özel başlığı altında havlular , mini t-shirtler , gerçek istiridye kolyeler, açınca yapraklarında seni seviyorum yazan çiçekler .
Bir çoğundaki ortak özellik bize görsellindeki hissi ve hediye edilene de değer hissi vermemesiydi. Tabi ki bir kadına veya erkeğe alınacak hediyede kafa yorulmuş olması her şeyden daha değerli hale gelir olmuştu. Ve artık Çin pazarından alınan hediyeler bu istenilen özelliğe bir hayli uzaktı.

siyah defter
siyah defter

Biz de bu arayışlara bir son verip üzerinde düşünülmüş uzun süre birçok farklı model incelemiş ve sizin adınıza ince eleyip sık dokumuş bulunuyoruz .
Aradığınız şey ister; patrona hediye, yeni iş hediyesi , erkek arkadaşa hediye, kız arkadaşa hediye , yılbaşı hediyesi , sıradışı hediye, yeni yıl hediyesi adına ne derseniz deyin, önemli olanın sizden bir parça taşıması gerektiğine emin olduktan sonra siyah defter serimizi hayata soktuk. Sadece tasarım aşamasına bile 2 ay uğraştığımız bu siyah defter sizin aklınızdaki mükemmel hediyeye yakın olması bizim için çok önemli olduğu için özenli bir çalışma neticesinde şu an sizleri bekliyor

bunu yaparken kaliteden ödün vermeden size iyi bir hediye oluşturmak istedik. Siyah Defter serisi.  Kendiniz için bile severek kullanabileceğiniz bu ürünü daha iyi değil mükemmel bir hediye haline getirmek istiyorsanız. Lütfen ilk sayfasına sizin yüzünüzü güldürecek mükemmel bir not ekleyin. Bu ürünü sıra dışı kılacak kişinin yine siz olduğunu unutmayın !
Sizden aldığımız geri bildirimlerle deneyimlerini mükemmelleştirmek adına devamlı çalışacağımıza ve kendimizi günden güne geliştireceğimize emin olabilirsiniz. Biz daha özelini yaratmaya devam ederken yanımızda olduğunuz için sonsuz teşekkürler , çok daha mutlu bir sene bizimle olsun .

siyah defter

siyah defter siyah defter

  1. carlo diyor ki:

    Güzel bir hediye. Siyah defterler için özel olarak yapılan beyaz kalemler ile hediyeler daha da anlamlı hale gelebiliyor.

    Daha farklı konsept hediye kutuları için sitemize göz gezdirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir