Çağrı Merkezi: 0 552 880 50 49

Babaya Hediye Black Note Serisi Siyah Defter Beyaz Kalem Set

89,90 TL
99,00 TL
%9 İNDİRİM
Stok Kodu 60
Marka Poadas
Ürün Açıklaması

World’s Best Dad Babaya Hediye Siyah Defter

Çocuklar için babaları süper kahramanlardır. Onlara göre özel güçleri vardır babaların. Süper kahramanlar hiç bir şeyi unutmazlar ve atlamazlar. Özel Black Note  babaya hediye siyah defterserisi zihninizi geriye sarmaktan kurtaracak ve dünyanın en iyi babası siz olacaksınız. Hadi şimdi hayatınızda yeni bir başlangıç yapın ve notlarınızı siyah defter üzerine beyaz kalemle aktarın farkınızı yansıtın. Babaya hediye olarak düşünebileceğiniz bu ürün ile farkınızı yaratın.

Evet günümüzde artık cep telefonu ve tabletlerde not almak kolay olsa da aynı hissi vermiyor. Bazı bilimsel araştırmalar sonucu el yazısının beyinde belirli bölgeleri tetiklediğini göstermiş. Tam olarak ne işe yaradığı anlaşılmasa da bu bölgelerin önemli bölgeler olduğu söyleniyor. Yaşamımız da her şey elektronik bir elektrik kesintisi olduğu zaman sanki hayat durup hiç bir şey yapamaz hale geliyoruz.Teknoloji ilerledikçe etik değerler de değişiyor. Oysa ki eskiden her şey daha gerçekti. “Ah nerede o eski günler “ Kendi kaleminizden yazılı not defterleri elinize aldığınız zaman kağıt kokusu yıllar geçtikçe daha çok değerlenen hayatınızın izleri… Babaya hediye olarak alabileceğiniz bu ürün ile geleceğe bir iz bırakın. Uzun yıllar kullanılacak bu defter sayesinde sürekli hatırlanacaksınız.

babaya hediye

 

Babaya Hediye olacak çok anlamlı bir hediye

Farklı olmanın en iyi yolu farklı düşünebilmeden geçer.

Çarpıcı düşüncelerin çıkış noktası Babaya Hediye Siyah Defter

Günümüzde insanların hem sosyal çevrelerinde hem de iş çevrelerinde farklılaşmak adına bir çaba içerisinde olduklarını biliyoruz.

Haklılar da çünkü bundan 30 sene önce farklı diye nitelendirdiğimiz birçok şey şu an sıradan ve eskisi gibi övgüye layık değil. Kişisel gelişim üzerine birçok farklı kaynak tükettikten sonra hepsinin ana temasının, farklı olmak için farklı düşünmek gerekir, ana fikrine ulaştım. Babaya hediye arayışınızda mutlaka farklı ürünlere odaklanıyorsunuz. Bu ürün ile farkınızı yanısatacaksınız.

İster kendinize isterseniz de sevdiklerinize bir jest yapın! Black note serisi, erkek sevgiliye hediye, babaya hediye, çalışma arkadaşına hediye, arkadaşa hediye olabilecek mükemmel bir ürün.

Çünkü biz tasarımlarımızı sizin farklı düşünebilme, yeteneklerinizi ortaya çıkarabilme ihtimaliniz için tamamladık!

Hayatınıza temiz, beyaz bir sayfa açmak yerine bu sefer farklı bir şey yapalım mı?

Yorumlar
Yorumlar (2) 2 1,00
Mr.
1
Misafir | 19.04.2022 01:04
Bu yorum faydalı mı?
Mr.
1
Misafir | 19.04.2022 00:28
Bu yorum faydalı mı?
Yorum Yap