Çağrı Merkezi: 0 552 880 50 49

Hikayemiz

Birbirine kıymet veren ve vakit geçirmeyi seven bir grup insanken, hayatımıza minik bir Ada girdi. Bu minik kalplinin hayatımıza geleceği haberini aldığımız andan itibaren tüm ekip olarak bir çok fikre gebe olduğumuzu farkettik. Doğum öncesinin ve sonrasının zorluklarının, güzelliklerinin yanında annenin bebeği için tüm bu süreçlerde sadece “en iyisini” istemesini farketmemizle projelerimize başladık.

 

En iyisini ve bulunmayanı bulma, üretme ve ürettirme sürecine bu sekilde başlamış olduk. En büyük isteklerimizden birisi de ürünlerimizin, tüketicilerimizi mutlu etmesidir.

 

Nihan PORTAKAL
Felsefe okumuş, bir köpek ve bir bebek annesi görünümlü; nadiren gerçekçi, çoğu zaman hayalperest bir portakal(!) sevici.

 

Deniz AYGÜN BALKAN
“Dünyayı güzellik kurtaracak, Bir insanı sevmekle başlayacak her şey” şiarıyla yönünü bulan,sevmeye sevilmeye aşık,sonsuza kadar anlatmaktan bıkmayacak,hayallerini seslendirmekten vazgeçmeyen bir dünya canlısı.

 

Andaç MERAL
Zevkleri ile önce şaşırtan, sonra takdir gören, fakat takdir görene kadar toplum içinde çile çeken adam. En nefret ettiği cümle: “Çok detaycısın”.
En sevdiği cümle: “çok düşüncelisin”

 

Tuğhan PORTAKAL
Hayalleri gerçekleştirmek, istediklerine ulaşmak ve bağımsız olabilmek için ilk adımın rüyalardan uyanmak olduğunu öğrenmiş. Yarı zamanlı CEO – Yarı zamanlı Baba 🙂 Boş zamanlarında yeni fikirleri hayata geçirecek işler için çabalayan bir hayalperest.

 

Ali BÜYÜKKANLI
Hayatı koordine etmek zor ! Dengeleri kurmak için hisleri ve mantığı harmanlamak gerekir. Buna inanarak Hayatı dengelemeye çalışan bir beşerim. ?

 

Kerem BAŞBUĞ
Kendi dünyasının “celebrity”si . Andy Warhol’un askeri.(Your sister’s the star of his world, baby. Andy Warhol’s soldier. 🙂