Çağrı Merkezi: 0 552 880 50 49

Bosphore Elegante Çanta Seti

1.080,90 TL
1.200,00 TL
%10 İNDİRİM

Bosphore Bebek Bakım ve Poada’s Chef In The Bag Elegante Termal Yemek Çanta seti ile ihtiyacınız Olan Her Şey Yanınızda!

Ürün Açıklaması

Bospore, Bebek bakım çantası modelleri içinde belki de sizi en mutlu edecek çanta!

Geniş iç hacmi ve siz annelerin ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş iç ve dış gözleri sayesinde hem ihtiyacınız olan her şeyi yanınıza alabilir, hem de karmaşadan kurtulmanıza yardımcı olur.

Geniş İç Hacim

Geniş iç hacmi ve siz annelerin ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş iç ve dış gözleri sayesinde hem ihtiyacınız olan her şeyi yanınıza alabilir, hem de karmaşadan kurtulmanıza yardımcı olur.

Bosphore Bebek Bakım Çantası ile bebeğinizin ve sizin ihtiyacınız olan her şeyi yanınıza rahatlıkla alabileceksiniz.

İç ve Dış gözleri sizi karmaşadan kurtarıp, ihtiyaç anında kolay bir şekilde aradığınız eşyanıza ulaşmanızı sağlayacak.

Bebek Arabası Askısı

Bosphore Bebek Bakım Çantası üzerinde yer alan bebek arabası askıları sayesinde pratik bir şekilde bebek arabanıza asıp, hem çantayı hem bebek bakım çantanızı taşımak zorunda kalmazsınız.

Ellerinizi özgür bırakıp daha rahat hareket etme imkanına sahip olursunuz.

Bebeğinizin her türlü ihtiyacında çantanızı bebek arabasına asılıyken rahatlıkla kullanabilirsiniz. Acil bir ihtiyacınızda pratik bir şekilde çantanızdan eşyanızı alıp zaman kaybetmemiş olursunuz.

USB Arabirimli Özel Tasarım

USB arabirimi size rahat hareket etmek için daha fazla özgürlük sağlayacak.

Yan tarafında bulunan kulaklık ve USB şarj girişleri sayesinde, ister telefonunuz içerideyken dilediğiniz gibi müzik dinleyin, ister içine koyacağınız powerbank ile telefonunuzu şarj olurken kullanmaya devam edin.

Isı Yalıtımlı Biberon Taşıyıcı

Çantanızla beraber gelen ısı yalıtımlı biberon taşıyıcıyı ister çantanızla, ister ayrı kullanın.

Çantanız Bebek arabasında asılıyken ya da sabit bir yerde duruyorken sadece biberon taşıyıcının içerisinden biberonu alıp rahatlıkla bebeğinize verebilirsiniz.

 

Poada’s Chef In The Bag Elegante Termal Yemek Çantası

Çok amaçlı olarak tasarlanmıştır.İçerisindeki termal kaplama sayesinde sıcak yiyeceklerini sıcak, soğuk yiyeceklerinizi ise soğuk tutar. Isıyı stabil tutma süresi dışarıdaki hava şartlarına göre farklılık göstermekle birlikte yaklaşık 4 ila 6 saattir. İçerisinde kaşık, çatal gibi ürünleri koyabileceğiniz ekstra bir göz bulunmaktadır. Yine ön tarafında da çıtçıtla kapanabilen bir gözü daha vardır. Uzun ve ayarlanabilir çanta sapı sayesinde taşımanız oldukça kolaydır. Tüm bağlantı yerleri dayanıklı metalden üretilmiştir.

Günümüz şartlarında dışarıdan yemek yemek ekonomik değildir. Keza sağlıklı seçenek bulmak da oldukça zordur. Bu sebepten birçok kişi yemeğini yanında taşımayı tercih etmektedir. Bu süreçte çantamız size yol arkadaşı olmaya hazırdır. Aynı zamanda rengarenk seçeneklerle hayatınıza renk, tarzınıza tarz katacaktır.

Bosphore Elegante Çanta Seti 

Tüm bu ihtiyaçlarınız doğrultusunda ‘’Bosphore elegante çanta setimiz’’ sizlere hem anne bebek çantasında aradığınız konforu Bosphore modelimizin birbirinden önemli ihtiyaçlarınızı karşılayan özellikleriyle imdadınıza yetiştirirken, “Çantam doldu bu yemek kaplarını nereye koyacağım şimdi?”  “Acaba soğur mu gidene kadar yiyeceklerim?” derdinden de sizleri kurtaracaktır. “Poada’s Chef In The Bag Elegante Termal Yemek Çantamız’’ özellikle küçük çocuğu ve bebeği olan anneler için dışarı çıkarken anne sütü, mama, çorba, meyve püresi, vb. taşımak için ise muazzam bir kurtarıcı haline gelecektir. Birbiriyle ayrılmaz parça haline gelecek ve şıklığıyla göz dolduran setimiz, kurtarıcınız olacak.

Yorumlar
Yorumlar (1) 1 1,00
Mr.
1
Misafir | 19.04.2022 00:53
Bu yorum faydalı mı?
Yorum Yap