Çağrı Merkezi: 0 552 880 50 49

Large Fortunes – Black Note Siyah Defter Beyaz Kalem Set

89,90 TL
99,00 TL
%9 İNDİRİM
Stok Kodu 63
Marka Poadas
Ürün Açıklaması

Large Fortunes Require Different Doodles Siyah Defter

İş hayatında büyük başarılar farklı çalışmalar gerektirir. Zorluklar yaşamadan başarıya ulaşamayız. Hedeflerinizi ,planlarınızı ,yaratıcılığınızı ,hatalarınızı not almak kariyerinizin ilk adımını atmış olmaktır. Unutmayın başarılı insanlar geçmişte yaşadığı olumlu-olumsuz tüm deneyimlerinden ders almış kişilerdir. Özel Black Note serisi ile not almak hayatınızın bir parçası olacak ve size yön gösterecek. Erkek hediyeleri arıyorsanız bu ürün tam size göre.

Evet günümüzde artık cep telefonu ve tabletlerde not almak kolay olsa da aynı hissi vermiyor. Bazı bilimsel araştırmalar sonucu el yazısının beyinde belirli bölgeleri tetiklediğini göstermiş. Tam olarak ne işe yaradığı anlaşılmasa da bu bölgelerin önemli bölgeler olduğu söyleniyor. Yaşamımız da her şey elektronik bir elektrik kesintisi olduğu zaman sanki hayat durup hiç bir şey yapamaz hale geliyoruz.Teknoloji ilerledikçe etik değerler de değişiyor. Oysa ki eskiden her şey daha gerçekti. “Ah nerede o eski günler “ Kendi kaleminizden yazılı not defterleri elinize aldığınız zaman kağıt kokusu yıllar geçtikçe daha çok değerlenen hayatınızın izleri…

erkek hediyeleri

 

Erkek hediyeleri bulmak zor ve meşakkatli bir iştir.

Çarpıcı düşüncelerin çıkış noktası Black Note Serisi Siyah Defter

Farklı olmanın en iyi yolu farklı düşünebilme…

Günümüzde insanların hem sosyal çevrelerinde hem de iş çevrelerinde farklılaşmak adına bir çaba içerisinde olduklarını biliyoruz .

Haklılar da çünkü bundan 30 sene önce farklı diye nitelendirdiğimiz birçok şey şu an sıradan ve eskisi gibi övgüye layık değil. Kişisel gelişim üzerine birçok farklı kaynak tükettikten sonra hepsinin ana temasının, farklı olmak için farklı düşünmek gerekir, ana fikrine ulaştım.

Farklı düşünmenin en iyi yolu da beynimizi şaşırtmaktan geçer. Beynimiz günlük davranışlarımızı ne yazık ki rutin olarak kaydeder ve önemsemez. Peki onun daha etkin çalışması için yapacağımız küçük değişiklerle onu şaşırtıp uyandırmaya hazır mısınız ?

İster kendinize isterseniz de sevdiklerinize bir jest yapın! Black note serisi, erkek hediyeleri arasında oldukça tercih edilen bir ürün.

Çünkü biz tasarımlarımızı sizin farklı düşünebilme, yeteneklerinizi ortaya çıkarabilme ihtimaliniz için tamamladık!

Hayatınıza temiz, beyaz bir sayfa açmak yerine bu sefer farklı bir şey yapalım mı? Erkek hediyeleri içinde en anlamlısı ve en özeli

Yorumlar
Yorum Yap