Çağrı Merkezi: 0 552 880 50 49

Hope – Black Note Siyah Defter Beyaz Kalem Set

89,90 TL
99,00 TL
%9 İNDİRİM
Stok Kodu 62
Marka Poadas
Ürün Açıklaması

Hope That The World Will Leave a Mark On My Life Kişiye Özel Defter

Hayata dair umutlarınızı yazıya dökme vakti!  Umut etmek bizim geleceğe güvenle bakmamızı sağlar. Umutlarımızı eğer her zaman not almayı başarabilirsek geriye dönüp baktığımızda başarılarımızı ve eksik yönlerimizi görebiliriz. Black Note kişiye özel defter serisi ile not tutmak artık daha keyifli ve özel olacak.

Evet günümüzde artık cep telefonu ve tabletlerde not almak kolay olsa da aynı hissi vermiyor. Bazı bilimsel araştırmalar sonucu el yazısının beyinde belirli bölgeleri tetiklediğini göstermiş. Tam olarak ne işe yaradığı anlaşılmasa da bu bölgelerin önemli bölgeler olduğu söyleniyor. Yaşamımız da her şey elektronik bir elektrik kesintisi olduğu zaman sanki hayat durup hiç bir şey yapamaz hale geliyoruz.Teknoloji ilerledikçe etik değerler de değişiyor. Oysa ki eskiden her şey daha gerçekti. “Ah nerede o eski günler “ Kendi kaleminizden yazılı not defterleri elinize aldığınız zaman kağıt kokusu yıllar geçtikçe daha çok değerlenen hayatınızın izleri…  Black note kişiye özel defter serisi ile geçmiş alışkanlıklarınızı tazeleyin.

Çarpıcı düşüncelerin çıkış noktası Black Note Serisi Kişiye Özel Defter

Farklı olmanın en iyi yolu farklı düşünebilme…

Günümüzde insanların hem sosyal çevrelerinde hem de iş çevrelerinde farklılaşmak adına bir çaba içerisinde olduklarını biliyoruz .

Haklılar da çünkü bundan 30 sene önce farklı diye nitelendirdiğimiz birçok şey şu an sıradan ve eskisi gibi övgüye layık değil. Kişisel gelişim üzerine birçok farklı kaynak tükettikten sonra hepsinin ana temasının, farklı olmak için farklı düşünmek gerekir, ana fikrine ulaştım.

Farklı düşünmenin en iyi yolu da beynimizi şaşırtmaktan geçer. Beynimiz günlük davranışlarımızı ne yazık ki rutin olarak kaydeder ve önemsemez. Peki onun daha etkin çalışması için yapacağımız küçük değişiklerle onu şaşırtıp uyandırmaya hazır mısınız ?

İster kendinize isterseniz de sevdiklerinize bir jest yapın! Black note serisi kişiye özel defter , erkek sevgiliye hediye, babaya hediye, çalışma arkadaşına hediye, arkadaşa hediye olabilecek mükemmel bir ürün.

Çünkü biz tasarımlarımızı sizin farklı düşünebilme, yeteneklerinizi ortaya çıkarabilme ihtimaliniz için tamamladık! Black Note kişiye özel defter serisi de bunu yansıtıyor.

Black Note kişiye özel defter ile hayatınıza temiz, beyaz bir sayfa açmak yerine bu sefer farklı bir şey yapalım mı?

kişiye özel defter

Yorumlar
Yorum Yap