Çağrı Merkezi: 0 552 880 50 49

Mamsy Mavi Emzirme Sütyeni

229,90 TL

Sütyenlerimizde hiç bir şekilde metal destekleyici kullanılmamaktadır.

Marka Poadas
Ürün Açıklaması

Mamsy Mavi Emzirme Sütyeni

Bu süreç, hayatınızda yaşayabileceğiniz en özel dönemlerden biridir. Bebeğinize kavuşacak olmanın verdiği heyecan ise tarif edilemez bir mutluluktur. Ancak süreç her ne kadar heyecan verici olsa da anne adayı olarak gerek hamileliğinizde gerekse doğumdan sonra psikolojik ve fiziksel olarak yeni hayatınıza adapte olmakta biraz zorlanabilirsiniz. Böylesi dönemlerde ise hem hamileliğinizi hem de emzirme döneminizi rahat geçirmenizi sağlayacak pratik ürünlere yönelmekte fayda vardır. Bu ürünlerin başında ise kesinlikle emzirme sütyeni geliyor. Peki ama, rahat ve sağlıklı bir emzirme süreci için sütyen seçiminde neye dikkat etmeliyiz?

Emzirme Sütyeni Sağlıklı Yapıda olmalıdır.

Bebeğinizin belli bir yaşa gelene kadar sürekli emeceğini, göğüsünüzle temas halinde olacağını düşünürsek, elbette tercih edeceğiniz emzirme sütyeni sağlıklı ürünler kullanılarak üretilmiş olması gerekiyor.  Sağlıklı nefes alabilen ultra yumuşak dokuda olmalıdır.

Pratik olmalıdır.

Bebeğiniz bir tarafta açlıktan ağlıyorken, sütyeninizi çıkartmakla uğraşmak istemezsiniz değil mi? Hemen bebeğinizin ihtiyacına yanıt vermek ve onu emzirmek istersiniz… Dolayısıyla emzirme sütyeni tercihlerinizde de bu durumu mutlaka göz önünde bulundurmalı, size ne kadar pratiklik sunduğuna ve zaman kazandırdığına dikkat etmelisiniz. Tek elle kolayca açılabilen göğüs ucuna sahip olmalıdır.

Rahat bir yapıda olmalıdır.

Bebeğiniz doğduktan sonra göğüsleriniz sütle dolacağı için ölçülerinizde de biraz oynama olacaktır. Bu durum sırt ağrılarına neden olabilir. Ağrı probleminin önüne geçmek için ise yapmanız gereken; kalın askılı, göğsünüzü tam destekleyen ve rahat hissedebileceğiniz bir sütyen tercih etmeniz.

Estetik olmalıdır.

Hiçbiri estetikten uzak kalmanız için birer engel değil. Seçeceğiniz sütyenin rahat olması kadar estetik olması, ince bir bluz giydiğinizde dışarıdan görünmemesi ve giydiğinizde sizi iyi hissettirmesi de sütyen seçiminizde önemli bir faktördür.

 

Pofabric Emzirme sütyeni, bunların hepsini size sağlar.

 

  • Anneler için konforlu ve pratik emzirme sütyeni
  • Kolay açılıp kapanan klips kısmından göğüse kolayca ulaşım sağlar.
  • Tek elle kolayca açılabilen göğüs ucu.
  • Vücuda tam oturur ve son derece rahattır.
  • Sağlıklı nefes alabilen ultra yumuşak dokudadır.
  • Sporda ve uykuda çok rahat kullanılabilir.
Yorumlar
Yorum Yap