Çağrı Merkezi: 0 552 880 50 49

Mazarine Bebek Bakım Sırt Çantası- Acı Kahve

1.159,90 TL

Çanta Ölçüleri : 30cm x 42cm x 17cm Alt Açma Pedi: 73 cm x 34 cm Mini El Çantası (Clutch): 16cm x 13cm Kirli Çantası:27cm x 19cm

Stok Kodu 896
Renk
Ürün Açıklaması

MAZARİNE BEBEK BAKIM ÇANTAMIZLA TÜM İHTİYAÇLARINIZ ORGANİZE BİR ŞEKİLDE YANINIZDA!

Mazarine bebek bakım çantası modelleri deneyimli anneler tarafından, en ince ayrıntısına kadar düşünülüp tasarlanmıştır.

Çantamız geniş iç hacmi ile yanınıza tüm ihtiyaçlarınızı almanızı sağlayacaktır. İçinde ve dışında bulunan gözler sayesinde eşyalarınızı çok daha organize bir şekilde yerleştirebileceksiniz. Aradığınız eşyaya hızlıca erişebileceksiniz.

Vegan deriden üretilmiş Mazarine bebek bakım çantası pratik ve işlevsel düşünülmüş detaylarıyla her zaman kullanabileceğiniz bir çanta olması için üretilmiştir.

Fermuarlarındaki püskül ayrıntıları çantanın görüntüsüne güzellik katmaktadır.

Alt Açma Pedi

Çantamızı aldığınızda içerisinde bir alt açma pedi ile siz gelmektedir. Ebeveynler için dışarıda alt değiştirmek artık eziyet olmayacak. Alt açma pedinizi sererek bebeğinizin altını dışarıda temiz bir şekilde değiştirebilirsiniz. Alt açma pedinizi nemli bir bezle silerek temizleyebilirsiniz.

Kirli Bez ve Kirli Kıyafet Çantası

Çantanızı aldığınızda içerisinden şeffaf bir çanta çıkacaktır. Bu çanta dışarıda bebeğinizin üstünü kirlettiği durumlarda imdadınıza yetişsin diye tasarlanmıştır. Kirlileri temiz giysilerle karıştırmadan bu çantaya yerleştirerek muhafaza edebileceksiniz. Kirli çantanızı suyun altına tutarak yıkayabilirsiniz.

Mini El Çantası (Clutch)

Çantanızı aldığınızda içerisinden çantanızın kumaşında minik bir el çantası çıkacaktır. Bu çantayı ister kendi kişisel eşyalarınız için kullanabilir, isterseniz bebeğinizin minik mendilleri gibi ufak eşyalarını taşıyabilirsiniz. Şıklığı ile size eşlik eden bu mini el çantanızı, bebek bakım çantanız haricinde de rahatlıkla kullanabileceksiniz.

Bebek Arabası Askısı

Mazarine Bebek Bakım Çantası üzerinde yer alan bebek arabası askıları sayesinde çantanızı pratik bir şekilde bebek arabanıza asabilirsiniz. Böylelikle çantanızı sırtınızda veya omzunuzda taşımanıza gerek kalmayacaktır. Bu şekilde bebek arabanızı çok daha rahat yönetme imkânına sahip olursunuz. Bebeğinizin her türlü ihtiyacında çantanızı bebek arabasına asılıyken rahatlıkla kullanabilirsiniz. Acil bir ihtiyacınızda pratik bir şekilde çantanızdan eşyanızı alıp zaman kaybetmemiş olursunuz. Bebek bakım çantanızı bebek arabanıza astığınızda arabanın dengesini bozmadığına emin olmalısınız.

Omuz Çanta Askısı

Mazarine bebek çantası size omuz çanta askısı ile birlikte gelmektedir. Çantanızı sırt çantası olarak kullanmak istemezseniz bu askıyı takarak omuz çantası olarak da kullanabilirsiniz.

Yorumlar
Yorum Yap