Çağrı Merkezi: 0 552 880 50 49

Please Don’t Touch Hamile T-shirt Beyaz

229,90 TL
Marka Poadas
Ürün Açıklaması

Please Don’t Touch Hamile T-shirt Beyaz

Hamileliğiniz size özel olsun. Karnınız iyice belirginleşti artık çevrenizdeki insanların karnınıza dokunmaları an meselesi. İyi de siz yabancı birinin karnına dokunuyor musunuz ? Dışarıdaki insanların enerjilerini bebeğinize vermelerine izin vermeyin bebeğinize sadece siz dokunun üzerinizde bulunan bu şık tasarım t-shirt işte tamda bunun için hayat buldu.

Sıra dışı Hamile T-Shirtleri

Gebeliğiniz boyunca birçok seri üretim ürüne maruz kalıyorsunuzdur. Birçok kez araştırmama rağmen hep sıradan ve ne yazık ki kendini tekrar eden ürünlerle karşılaştım. Beğendiğim ürünler de ne yazık ki genelde yurtdışında satışta olup kargo süreleri bir hayli uzun oluyordu.
Bu sebeple karşınızda po’custom serimizin ilk ürünleri var. Tamamı %100 pamuklu kumaşa sahip, basım teknikleri arasında en kalıcı çözüm olan DTG ile oluşturulmuş 2 farklı renk seçeneği ile beğeninize sunuyoruz. Hepsi birbirinden eğlenceli tasarım ve üzerinde yazan sloganlarla kendinizi standart çizginin dışında bulacağınıza emin olabilirsiniz.
Ürünlerimizi satın aldığınız gün kargoluyoruz. Türkiye’nin birçok noktasına ertesi gün teslim olarak elinize ulaşıyor. Ürünleri tersten ve 30 derecede yıkayıp, ters tarafından ütü yaptığınız sürece üzerindeki baskının kalitesini hiç bozmayacağına emin olabilirsiniz.
Arama motorlarına sürekli hamile giyim, hamile t-shirt, sıra dışı bir t-shirt arıyorsanız doğru yerdesiniz. =)

Yorumlar
Yorum Yap