Çağrı Merkezi: 0 552 880 50 49

Poada’s Chef in the bag Termal Yemek Çantası- Mavi

759,90 TL

Termal kaplamadır. Ürünümüz su geçirmezdir. Ayarlanabilir uzun sapı sayesinde rahat taşınır. Çok hafiftir. Sadece 295gramdır. içinde ve dışında ekstra iki gözü bulunmaktadır.

Stok Kodu 16
Marka Poadas
Ürün Açıklaması

Poada’s Chef in the bag Termal Yemek Çantası- Mavi

Poada’s chef in the bag termal yemek çantalarımız çok amaçlı olarak tasarlanmıştır. Yüzde yüz Türk üretimidir. İçerisindeki termal kaplama sayesinde sıcak yiyeceklerini sıcak, soğuk yiyeceklerinizi ise soğuk tutar. Isıyı stabil tutma süresi dışarıdaki hava şartlarına göre farklılık göstermekle birlikte yaklaşık 4 ila 6 saattir. İçerisinde kaşık, çatal gibi ürünleri koyabileceğiniz ekstra bir göz bulunmaktadır. Yine ön tarafında da çıtçıtla kapanabilen bir gözü daha vardır. Uzun ve ayarlanabilir çanta sapı sayesinde taşımanız oldukça kolaydır. Tüm bağlantı yerleri dayanıklı metalden üretilmiştir.

Termal Yemek Çantası Pratiktir.

Günümüz şartlarında dışarıdan yemek yemek ekonomik değildir. Keza sağlıklı seçenek bulmak da oldukça zordur. Bu sebepten birçok kişi yemeğini yanında taşımayı tercih etmektedir. Bu süreçte çantamız size yol arkadaşı olmaya hazırdır. Aynı zamanda rengarenk seçeneklerle hayatınıza renk, tarzınıza tarz katacaktır.

Çantamız özellikle küçük çocuğu, bebeği olan anneler için de mükemmel bir seçenektir. Dışarı çıkarken anne sütü, mama, çorba, meyve püresi, vb. taşımak için termal bir ürün kullanmak gıdanın bozulmaması açısından gereklidir. Bu noktada temiz, minik bir çantanın size eşlik etmesi işinizi kolaylaştıracaktır.
Ürünümüz su geçirmezdir. Termal yapısının bozulmaması adına çamaşır makinasında yıkanması önerilmez.Temizlemek için nemli bezle silinmesinde veya akan suyun altına tutulmasında sorun yaşanmayacaktır.

Diğer modellerimiz için tıklayınız. Trendyol mağazamız.

Yorumlar
Yorum Yap