Çağrı Merkezi: 0 552 880 50 49

Be Indispensable – Black Note Siyah Defter Beyaz Kalem Set

89,90 TL
99,00 TL
%9 İNDİRİM
Stok Kodu 61
Marka Poadas
Ürün Açıklaması

Siyah Defter Beyaz Kalem Set (Make With Love Make Different Be Indispensable mottolu)

Güzel yazmak, iyi düşünmek demektir. Aşkla ve farklı olarak yaptığınız şeyler sizi vazgeçilmez kılar.  Black Note serisi siyah defter size düşüncelerinizi kağıtla en iyi şekilde buluşturmaya olanak sağlıyor. Farklı ve tutkuyla yapacağınız işler için alacağınız notları siyah defter  beyaz kalem ile aktarın. Farklı düşünceler farklı şekilde ortaya çıkar.

Evet günümüzde artık cep telefonu ve tabletlerde not almak kolay olsa da aynı hissi vermiyor. Bazı bilimsel araştırmalar sonucu el yazısının beyinde belirli bölgeleri tetiklediğini göstermiş. Tam olarak ne işe yaradığı anlaşılmasa da bu bölgelerin önemli bölgeler olduğu söyleniyor. Yaşamımız da her şey elektronik bir elektrik kesintisi olduğu zaman sanki hayat durup hiç bir şey yapamaz hale geliyoruz. Teknoloji ilerledikçe etik değerler de değişiyor.  Oysa ki eskiden her şey daha gerçekti. “Ah nerede o eski günler “ Kendi kaleminizden yazılı not, siyah defteri elinize aldığınız zaman kağıt kokusu, yıllar geçtikçe daha çok değerlenen hayatınızın izleri…

Çarpıcı düşüncelerin çıkış noktası Black Note Serisi Siyah Defter

Farklı olmanın en iyi yolu farklı düşünebilme…

Günümüzde insanların hem sosyal çevrelerinde hem de iş çevrelerinde farklılaşmak adına bir çaba içerisinde olduklarıni biliyoruz .

Haklılar da çünkü bundan 30 sene önce farklı diye nitelendirdiğimiz birçok şey şu an sıradan ve eskisi gibi övgüye layık değil. Kişisel gelişim üzerine birçok farklı kaynak tükettikten sonra hepsinin ana temasının, farklı olmak için farklı düşünmek gerekir, ana fikrine ulaştım.

Farklı düşünmenin en iyi yolu da beynimizi şaşırtmaktan geçer. Beynimiz günlük davranışlarımızı ne yazık ki rutin olarak kaydeder ve önemsemez. Peki onun daha etkin çalışması için yapacağımız küçük değişiklerle onu şaşırtıp uyandırmaya hazır mısınız ?

İster kendinize isterseniz de sevdiklerinize bir jest yapın!  Black note serisi siyah defter beyaz kalem seti erkek sevgiliye hediye, babaya hediye, çalışma arkadaşına hediye, arkadaşa hediye olabilecek mükemmel bir ürün.

Çünkü biz tasarımlarımızı sizin farklı düşünebilme, yeteneklerinizi ortaya çıkarabilme ihtimaliniz için tamamladık!

Hayatınıza temiz, beyaz bir sayfa açmak yerine bu sefer farklı birşey yapalım mı?siyah defter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Siyah Defter

Siyah defter düşüncelerinizin kağıtla en iyi şekilde buluşmasını sağlıyor. Beyaz kalem ile gelen bu özel set, gerek sizin, gerek se sevdikleriniz için vazgeçilmez bir not alma aracı olacak. Kuzguni siyah 1. hamur kağıdı, kağıt üzerinde ekstra akışkan beyaz mürekkepli kalemi, şık kırmızı varak baskılı özel kadife dokulu kapağı ve özel taşıma kutusu ile çantanızdan ya da masanızdan ayırmayacağınız bir aksesuar olacak.

Yorumlar
Yorum Yap