Çağrı Merkezi: 0 552 880 50 49

New Job – Black Note Serisi Siyah Defter Beyaz Kalem Set

89,90 TL
99,00 TL
%9 İNDİRİM
Stok Kodu 64
Marka Poadas
Ürün Açıklaması

New Job A New Career A New Way Of Thinking Yeni İş Hediyesi Siyah Defter

Yeni bir iş, yeni iş arkadaşları, yeni çalışma ortamı sizi çok heyecanlandırabilir.  İlk günler kimse sizden iyi bir performans beklemez eğer size iş anlatılırken not alırsanız gelecek günlerde verimli olamayı başarabilirsiniz.  Özel Black Note serisi sizin yeni iş hayatınızda asistanınız olsun. Yeni iş hediyesi bulmak oldukça zor. Bu özel siyah defter yeni iş hediyesi olarak en anlamlı hediye olacak!

Evet günümüzde artık cep telefonu ve tabletlerde not almak kolay olsa da aynı hissi vermiyor. Bazı bilimsel araştırmalar sonucu el yazısının beyinde belirli bölgeleri tetiklediğini göstermiş. Tam olarak ne işe yaradığı anlaşılmasa da bu bölgelerin önemli bölgeler olduğu söyleniyor. Yaşamımız da her şey elektronik bir elektrik kesintisi olduğu zaman sanki hayat durup hiç bir şey yapamaz hale geliyoruz.Teknoloji ilerledikçe etik değerler de değişiyor. Oysa ki eskiden her şey daha gerçekti. “Ah nerede o eski günler “ Kendi kaleminizden yazılı not defterleri elinize aldığınız zaman kağıt kokusu yıllar geçtikçe daha çok değerlenen hayatınızın izleri… Yeni iş hediyesi olarak alacağınız siyah defter yıllar sonra bile unutulmamanızı sağlayacak.

Çarpıcı düşüncelerin çıkış noktası Black Note Serisi Yeni iş hediyesi Siyah Defter

Farklı olmanın en iyi yolu farklı düşünebilme…

Günümüzde insanların hem sosyal çevrelerinde hem de iş çevrelerinde farklılaşmak adına bir çaba içerisinde olduklarını biliyoruz .

Haklılar da çünkü bundan 30 sene önce farklı diye nitelendirdiğimiz birçok şey şu an sıradan ve eskisi gibi övgüye layık değil. Kişisel gelişim üzerine birçok farklı kaynak tükettikten sonra hepsinin ana temasının, farklı olmak için farklı düşünmek gerekir, ana fikrine ulaştım.

Farklı düşünmenin en iyi yolu da beynimizi şaşırtmaktan geçer. Beynimiz günlük davranışlarımızı ne yazık ki rutin olarak kaydeder ve önemsemez. Peki onun daha etkin çalışması için yapacağımız küçük değişiklerle onu şaşırtıp uyandırmaya hazır mısınız ?

İster kendinize isterseniz de sevdiklerinize bir jest yapın! Black note serisi yeni iş hediyesi olabilecek mükemmel bir ürün.

Çünkü biz tasarımlarımızı sizin farklı düşünebilme, yeteneklerinizi ortaya çıkarabilme ihtimaliniz için tamamladık!

Hayatınıza temiz, beyaz bir sayfa açmak yerine bu sefer farklı bir şey yapalım mı?

Yeni iş hediyesi olarak farkınızı gösterin.

yeni iş hediyesi

Yorumlar
Yorum Yap