Çağrı Merkezi: 0 552 880 50 49

Angel Harmoni Hamile Kolyesi- Gümüş Rengi

249,90 TL
299,90 TL
%17 İNDİRİM

Hamile kolyesi Bebeğiniz ile aranızda olan güçlü sevgi bağını ve huzuru arttıracak. şık ve tasarım kolyemiz ile karnınızın hemen üstünde taşımak istemez misiniz? Anne karnında duyduğu bu hamile kolyesi nin çıkardığı ses doğduğu andan itibaren bebeğinize tanıdık gelecek ve ona anne karnını hatırlatıp rahatlamasını kolaylaştıracaktır. Hamile kolyesi ile hep mutlu hep huzurlu olacaksınız. Antik çağlardan bu yana kullanılan bu kolyeler modern çağda da bu geleneğin devam etmesini sağlar. Hamileye hediye olarak çok ideal bir üründür.

Stok Kodu 33
Marka Poadas
Ürün Açıklaması

Angel Hamile Kolyesi

Henüz dış dünya ile tanışmamış bebeğinizin belleğinde bu güven tınısını depolamasına fırsat verin. Aynı zamanda Family hamile kolyesi ile farkınızı yansıtın. Family hamile kolyesinin içerisinde yer alan minik bir çan sayesinde bebeğiniz daha anne karnındayken bu sesi hissedecek. Onunla kuracağınız iletişim için ilk adım olacak.

hamile kolyesi

Angel Hamile Kolyesi

Hamile Kolyesi ile Bebeğinizle aranızdaki bağ daha da güçlü olacak!

Hamile olduğunuzu öğrendiğiniz o gün neler hissettiniz? Sevinç, endişe, heyecan, merak? Hepsi? Bir kadın için mucizevi bir o kadar da zorlu bu süreçte, kadının istediği ve ihtiyacı olan tek şey iletişimdir. Eşiyle, ailesiyle, arkadaşlarıyla ama en önemlisi de bebeğiyle iletişim kurmak ister. Anlamak ve anlaşılmak ister. Bedenini, bebeğini anlayamamak en büyük stres sebebi olabilir kimi zaman.

Anne karnındaki bebeklerin 17. haftadan sonra seslere tepki verdiği gözlemlenir. Annenin kalp atışı, konuşurken ses tellerinde oluşan titreşim ve annenin duyamadığı bedenin içindeki ikinci ses bebeğin ilk deneyimlediği seslerdir.

Hamileliğin 20.-21. haftalarından itibaren de bebekler dışarıdaki seslere tepki verir. Anne karnındaki bebeklerin aslında tek iletişim yöntemi duyduklarıdır. Özellikle bu kaygıyı yaşayan anneler için Angel hamile kolyesi anne bebek arasındaki bu iletişim köprüsünün ilk basamağını oluşturmaktadır. Angel hamile kolyesi, içinde bulunan minik bir top sayesinde sizin hareketlerinizle birlikte naif ve işitsel bir ses çıkarır.

  • Anne karnında duyduğu bu güzel ses, doğduğu andan itibaren bebeğinize tanıdık gelecek ve ona anne karnını hatırlatıp rahatlamasını kolaylaştıracaktır.
  • Antik çağlardan bu yana kullanılan bu kolyeler modern çağda da bu geleneğin devam etmesini sağlar. Tüm modellere buradan ulaşabilirsiniz.
  • Emzirme döneminde de bebeği sakinleştirdiğine inanılmaktadır.
  • Hamilelik döneminde bebeği sakinleştirdiğine inanılan bu kolyeler, bebekler dünyaya geldikten sonra onları sakinleştirebilir.
  • Bir anne ile bebeğin arasındaki en güçlü bağda rol oynayan hamile kolyesi şık tasarımı ve bebekleri sakinleştirici özelliği ile tüm dünyada büyük ilgi görmektedir.
  • Angel hamile kolyesi rengi ve şık kordonu ile içerisindeki tatlı tınısı ile bebeğinizle aranızdaki ilk köprü olacak!
  • Bu şık ve tasarım hamile kolyesini eşinize ya da sevdiğiniz bir anne adayına hediye edip bu sürecin çok daha keyifli ve mutlu geçmesini sağlayabilirsiniz. Hamileliğinden sonra da çok anlamlı bir anı ya da farklı kıyafetlerle kombinleyebileceği şık bir aksesuar olacaktı
Yorumlar
Yorumlar (2) 2 1,00
Mr.
1
Misafir | 19.04.2022 01:04
Bu yorum faydalı mı?
Mr.
1
Misafir | 19.04.2022 00:26
Bu yorum faydalı mı?
Yorum Yap