Çağrı Merkezi: 0 552 880 50 49

Flower Hamile Kolyesi

249,90 TL
299,90 TL
%17 İNDİRİM

Hamile kolyesi Bebeğiniz ile aranızda olan güçlü sevgi bağını ve huzuru arttıracak. şık ve tasarım kolyemiz ile karnınızın hemen üstünde taşımak istemez misiniz? Anne karnında duyduğu bu hamile kolyesi nin çıkardığı ses doğduğu andan itibaren bebeğinize tanıdık gelecek ve ona anne karnını hatırlatıp rahatlamasını kolaylaştıracaktır. Hamile kolyesi ile hep mutlu hep huzurlu olacaksınız. Antik çağlardan bu yana kullanılan bu kolyeler modern çağda da bu geleneğin devam etmesini sağlar. Hamileye hediye olarak çok ideal bir üründür.

Stok Kodu 34
Marka Poadas
Ürün Açıklaması

Kişiliğin anne karnında şekillenmeye başladığını biliyor muydunuz? Bebeğinizin biyolojik gelişimi yanı sıra ruhsal gelişimini de flower şık tasarım kolyemiz ile tamamlamaya ne derseniz ?

 
Hamile olduğunuzu öğrendiğiniz o gün neler hissettiniz? Sevinç, endişe, heyecan, merak? Hepsi? Bir kadın için mucizevi bir o kadar da zorlu bu süreçte, kadının istediği ve ihtiyacı olan tek şey iletişimdir. Eşiyle, ailesiyle, arkadaşlarıyla ama en önemlisi de bebeğiyle iletişim kurmak ister. Anlamak ve anlaşılmak ister. Bedenini, bebeğini anlayamamak en büyük stres sebebi olabilir kimi zaman.

Anne karnındaki bebeklerin 17. haftadan sonra seslere tepki verdiği gözlemlenir. Annenin kalp atışı, konuşurken ses tellerinde oluşan titreşim ve annenin duyamadığı bedenin içindeki ikinci ses bebeğin ilk deneyimlediği seslerdir.

Hamileliğin 20.-21. haftalarından itibaren de bebekler dışarıdaki seslere tepki verir. Anne karnındaki bebeklerin aslında tek iletişim yöntemi duyduklarıdır. Özellikle bu kaygıyı yaşayan anneler için Harmoni hamile kolyesi anne bebek arasındaki bu iletişim köprüsünün ilk basamağını oluşturmaktadır. Harmoni hamile kolyesi, içinde bulunan minik bir top sayesinde sizin hareketlerinizle birlikte naif ve işitsel bir ses çıkarır. 

Anne karnında duyduğu bu güzel ses, doğduğu andan itibaren bebeğinize tanıdık gelecek ve ona anne karnını hatırlatıp rahatlamasını kolaylaştıracaktır.

Antik çağlardan bu yana kullanılan bu kolyeler modern çağda da bu geleneğin devam etmesini sağlar. Tüm modellere buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Yorum Yap