Çağrı Merkezi: 0 552 880 50 49

Gizlilik Sözleşmesi

Sayın Müşterimiz,

poadas.com'da kişisel bilgileriniz hem online, hem offline olarak koruma altındadır. Üyelik işlemlerinizde ve siparişlerinizi verirken girmiş olduğunuz bilgiler SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle sistemimizde kayıt altına alınmamaktadır. Müşterilerimizin bilgileri dışarıdan gelecek her türlü müdahaleye karşı tam koruma altındadır.

POADAS GİYİM GIDA PAZARLAMA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ' nin internet sitesinden vereceğiniz siparişlerinize ait bilgileriniz kesinlikle başka kurum ,kuruluş ve kişilerle paylaşılmaz. Sistemimizde vermiş olduğunuz bilgilerinizi sadece siz görebilir ve değiştirebilirsiniz. Hiç kimse size ait bilgilere dışarıdan ulaşamaz veya değiştiremez. Ödeme sırasında girdiğiniz kredi kartı bilgileriniz, siz ve bankanız arasında gerçekleşmektedir. Kredi kartı bilgileriniz POADAS GİYİM GIDA PAZARLAMA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ. tarafından saklanmaz veya kaydedilmez. 

poadas.com müşteri izinleri alınmış ve segmente edilmiş hedef kitlelerine kampanyalar ile ilgili e-posta gönderebilir, bu e-postaları almak istemiyorsanız e-posta içerisindeki üyelikten ayrıl linkine tıklayarak e-posta listesinden çıkabilirsiniz.

poadas.com'a vermiş olduğunuz tüm bilgiler hiç bir şart ve durumda asla 3. şahıs veya kurumlarla paylaşılmaz. Sistemimizde sadece teslimat ve fatura adresi ile ilgili bilgilerle üyelik bilgileriniz tutulmaktadır. Kredi kartı ve bununla ilgili banka bilgileriniz ödeme sırasında bile sistemimizde tutulmamakta, dolayısıyla biz dahil hiç bir şahış tarafından görülmemektedir. Ödeme sırasındaki tüm işlemler 256 bit SSL şifreleme tekniği ile korunmaktadır. Böylece kredi kartı bilgilerinizin bankaya gönderilmesi ve onayı süresince geçen 2-3 sn. lik süre içinde bir şekilde 3.şahıslar tarafından bilgilerinize erişilse dahi bu bilgiler karmaşık bir şifreleme tekniği ile şifrelenmiş olduğu için çözülmesi mümkün olmayacaktır. Bu, pratik olarak kırılması mümkün olmayan bir şifrelemedir.

Sanılanın aksine kredi kartlarının internette kullanılması normal günlük hayatta kullanmamızdan daha güvenilirdir. Çünkü bu tür kredi kartı bilgileri günlük hayatta kullanım sırasında rahatlıkla 3. şahıslar tarafından kopyalanabilir ve kötü amaçlarla kullanılabilir.

Buna karşılık poadas.com'da yaptığınız alışverişlerde kredi kartı bilgileriniz bizim tarafımızdan dahi görülemez ve izlenemez. Girdiğiniz bilgiler direk olarak bankanıza şifrelenerek gönderilir ve ordan gelen şifrelenmiş yanıtlar size bir kaç saniye içinde iletilir.

 

Lütfen Dikkat:

Siparişlerinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda ve canlı destek hattındaki yazışmalarınızda asla kredi kartı numaranızı yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgilerin üçüncü şahıslar tarafından görülme olasılığı bulunmaktadır. poadas.com, e-postalarda aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez. Kredi kartı numarasının bildirilmesini gerektiren durumlarda lütfen 0850 441 03 12 numaralı telefondan Müşteri İlişkileri Servisimiz ile iletişim kurunuz.

 

SSL nedir ?

Kredi kartınız ile sitemizde güvenli bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartıişlemleriniz güvenlik altına alınmıştır.

"Secure Sockets Layer" kısaltması olarak adlandırılan SSL ,Sunucu ile istemci arasındaki iletişimin şifrelenmiş şekilde yapılabilmesine imkan veren standartlaşmış bir teknolojidir.

 

Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını,adres çubuğunda yazan ifadenin http://.. biçiminde değil,https://.. biçiminde oluşu ile ifade etmektedir. Bu nitelikteki sayfalara eriştiğinizde tarayıcının sağ alt köşesinde kilit işareti de yer almaktadır.

Sitemizdeki güvenli ortamda yapacağınız alışveriş işlemlerinde siz ve kredi kartını size tahsis eden banka haricinde hiçbir kişi , kurum ve kuruluş tarafından bilgilerinize ulaşamamaktadır.Kart bilgilerinize sitemiz tarafından dahi erişilememektedir. Kredi kart bilgileriniz e-mail veya benzeri yöntemlerle iletilmez, doğrudan banka POS sistemine iletilir.

Kredi kartı bilgilerinin siteden bankaya aktarılması ile ilgili güvenlik, banka'nın sunduğu maksimum güvenlik ile gerçekleşmektedir. Sözkonusu güvenliğin çok sayıda bileşenin yanında, CVV2/CVC2 kodu da çalıntı kart veya kart bilgileri ile alışverişe karşı önlem olarak sitemizde kullanılmaktadır.

 

Özellikleri

Mesajların şifrelenmesi ve deşifre edilmesindeki güvenlik ve gizliliği sağlar.
Mesajı gönderenin ve mesajı alanın doğru yerler olduğunu garanti eder.
İletilen dokümanların tarih ve zamanını doğrular.
Doküman arşivi oluşturulmasını kolaylaştırır.

 

SSL Nasıl Çalışır ?

SSL Public Key/Private Key adı verilen anahtarların kullanımına dayalı bir şifreleme yöntemi.

SSL çalışma mantığını ise;
SSL şifrelemesinde 2 adet anahtar kullanılır. Bu anahtarlar, dijital olarak kodlanmış yazılımdan başka bir şey değil!. Ve bir anahtarın kilitlediği veriyi, sadece diğeri açabiliyor.